КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 01 лютого 2024 р. № 106
Київ
Про внесення змін до пункту 10 Порядку реалізації експериментального проекту щодо здійснення оборонних закупівель безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби вітчизняного виробництва
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до пункту 10 Порядку реалізації експериментального проекту щодо здійснення оборонних закупівель безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2023 р. № 256 (Офіційний вісник України, 2023 р., № 36, ст. 1910, № 77, ст. 4359, № 99, ст. 5912; 2024 р., № 8, ст. 389), зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України
Д. ШМИГАЛЬ
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 лютого 2024 р. № 106
ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 10 Порядку реалізації експериментального проекту щодо здійснення оборонних закупівель безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби вітчизняного виробництва
1. Доповнити пункт після абзацу дев’ятого новим абзацом такого змісту:
“зміни загальної вартості державного контракту (договору) в бік зменшення у разі, коли прибуток виконавця державного контракту (договору) у складі ціни перевищує встановлені пунктами 8 і 103 цього Порядку розміри, або збільшення кількості безпілотних систем (їх складових частин) та/або засобів радіоелектронної боротьби (їх складових частин), що поставляються, у разі настання таких обставин;”.
У зв’язку з цим абзаци десятий — тринадцятий вважати відповідно абзацами одинадцятим — чотирнадцятим.
2. Доповнити пункт абзацами такого змісту:
“У разі коли строк кінцевої поставки за державним контрактом (договором) на виготовлення та поставку безпілотних систем та їх складових частин та/або засобів радіоелектронної боротьби (їх складових частин) (зокрема партіями) перевищує два місяці з дати укладення такого державного контракту (договору), вітчизняні виконавці державного контракту (договору) уточнюють розрахунок ціни, на підставі якого було укладено державний контракт (договір), у тому числі розмір прибутку, виходячи із фактичних витрат, та за місяць до закінчення строку кінцевої поставки товарів надають державному замовнику у сфері оборони уточнений розрахунок ціни за формою згідно з додатком 1.
Розмір прибутку виконавця державного контракту (договору) у складі ціни в уточненому розрахунку має відповідати вимогам, встановленим пунктами 8 і 103 цього Порядку.
Остаточні розрахунки за державним контрактом (договором) здійснюються після надання уточненого розрахунку ціни, передбаченого абзацом п’ятнадцятим цього пункту. Відповідальність за неправильність уточненого розрахунку ціни несе виконавець державного контракту (договору).
У разі коли прибуток виконавця державного контракту (договору) у складі ціни перевищує встановлені пунктами 8 і 103 цього Порядку розміри, сторони вносять зміни в державний контракт (договір) щодо зменшення загальної вартості (ціни) державного контракту (договору) або за погодженням з державним замовником у сфері оборони щодо збільшення кількості безпілотних систем (їх складових частин) та/або засобів радіоелектронної боротьби (їх складових частин), що поставляються.
Якщо прибуток виконавця державного контракту (договору) у складі ціни не перевищує встановлені пунктами 8 і 103 цього Порядку розміри, остаточні розрахунки здійснюються за цінами, встановленими державним контрактом (договором).”.