Форму затверджено: наказ МОУ від 17.08.2017 р. № 440 (додаток 118 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 4 розділу XXIII)
Пояснення щодо оформлення індивідуальної картки обліку системи електропостачання
1. Індивідуальна картка обліку системи електропостачання (далі – картка) призначена для обліку якісного (технічного) стану й інших характеристик системи електропостачання. За її допомогою здійснюється також контроль за утриманням і зберіганням системи.
2. Картка складається в КЕВ (КЕЧ) в чотирьох примірниках: перший подається начальнику Головного КЕУ Збройних Сил, другий – в КЕУ, третій ведеться в КЕВ (КЕЧ), четвертий передається військовій частині, якій надано в експлуатацію систему електропостачання.
До примірника картки, яка ведеться в КЕВ (КЕЧ), додаються схеми кабельних та повітряних ліній електропередач (напругою до 1000 В та більше 1000 В), на яких вказують: прив’язку трас, місця встановлення з’єднувальних муфт та опор повітряних ліній, марки та перетин проводів і кабелів.
3. Картка складається на підставі даних технічних паспортів (проектно-технічної документації). До картки заносяться значення показників технічних характеристик системи: електростанцій, трансформаторних підстанцій, розподільних установок (напругою до 1000 В та більше 1000 В), кабельних та повітряних ліній електропередач, споживачів електроенергії.
За відсутності технічних паспортів (проектно-технічної документації) значення показників технічних характеристик обладнання визначаються шляхом випробовувань (вимірювань) відповідно до діючих норм.
4. У графи 5 – 7 рядків 1 – 4 розділу I завжди, а рядка 5 – тільки у разі, коли управління зовнішнім освітленням автоматизовано (здійснюється з використанням фотореле або реле часу), записується цифра “1”;
у графи 5 – 7 рядка 22 розділу III заносяться дані щодо вартості обладнання трансформаторних підстанцій та розподільних установок (напругою до 1000 В та більше 1000 В);
у графи 5 – 7 рядків 1 і 5 розділу IV записуються дані про кількість та вартість розподільних установок напругою вище 1000 В, під’єднаних тільки до трансформаторної підстанції; у рядок 7 – загальна вартість розподільних (управління, релейних) щитків, пультів, обладнання коміркового типу, шаф, пускових ящиків, якщо вони не є обладнанням трансформаторних підстанцій;
у графи 5 – 7 рядків 22 – 27 розділу VI записуються дані про кількість та встановлену потужність електроплит і електрокотлів, а в рядку 28 – встановлену потужність всіх споживачів електроенергії, перелічених у рядках 10, 14, 19, 20, 25 цього розділу.