ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 25 листопада 2021 року № 123
Про затвердження Правил складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України
Відповідно до статей 6, 7, 15, 56 Закону України “Про Національний банк України”, статей 12 1, 21, 28 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, з метою забезпечення виконання Національним банком України функцій щодо державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг у межах, визначених Законом України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, Правління Національного банку України постановляє:
1. Затвердити Правила складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України, що додаються.
2. Унести до постанови Правління Національного банку України від 25 червня 2020 року № 84 “Про забезпечення здійснення повноважень та виконання функцій з державного регулювання та нагляду у сфері ринків фінансових послуг з питань порядку розкриття інформації та складання звітності учасниками ринків фінансових послуг” такі зміни:
1) пункт 2 виключити;
2) пункти 1 – 3, 5, 7 додатка до постанови виключити.
3. Визнати такими, що втратили чинність, нормативно-правові акти Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, згідно з переліком, що додається.
4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Сергія Ніколайчука.
5. Постанова набирає чинності з 01 січня 2022 року.
Голова
Кирило ШЕВЧЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова Правління Національного банку України
25 листопада 2021 року № 123
Правила складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України
I. Загальні положення
1. Ці Правила розроблено відповідно до Законів України “Про Національний банк України”, “Про електронні довірчі послуги”, “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, “Про страхування”, “Про кредитні спілки”, “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.
2. Терміни в цих Правилах уживаються в такому значенні:
1) вебпортал Національного банку України – єдине централізоване середовище надання автоматизованих сервісів Національним банком України (далі – Національний банк);
2) дані звітності – інформація, що міститься у файлах з показниками звітності у форматі XML та електронних документах у форматі Word, Excel, які отримані Національним банком від учасників ринку небанківських фінансових послуг згідно з вимогами цих Правил;
3) довідник – систематизований набір допустимих значень, які визначають характеристики показника;
4) журнал завантажень – електронний перелік інформаційних повідомлень про результати завантаження файлів з показниками звітності через вебпортал Національного банку, в якому зазначаються дата та час завантаження файла з показниками звітності, інформація про результати контролю цього файла програмним забезпеченням вебпорталу Національного банку (доступ до журналу завантажень надається через особистий кабінет);
5) ідентифікатор показника – лексична одиниця, яка присвоюється показнику у вигляді послідовності латинських букв та цифр;
6) метрика – вимірність показника (сума, кількість, відсоток, коефіцієнт, текстові величини щодо вимірності показника);
7) некласифікований реквізит показника – ознака, яка визначає характеристики показника з наперед визначеними властивостями, без переліку допустимих значень;
8) нульовий файл – файл зі структурою, визначеною Національним банком, що свідчить про те, що даних для звітування немає;
9) особистий кабінет – сервіс вебпорталу Національного банку, створений для забезпечення подання файлів з показниками звітності учасником ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку, що включає засоби та інформацію, потрібні для подання звітності (у тому числі журнал завантажень), доступ до якого захищено паролем, установленим учасником ринку небанківських фінансових послуг під час реєстрації на вебпорталі Національного банку;
10) параметр – характеристика показника, для якої є перелік допустимих значень, систематизованих у довіднику;
11) показник звітності – інформація, яка використовується для кількісної та якісної характеристики економічних явищ і процесів;
12) реєстр показників звітності учасників ринку небанківських фінансових послуг (далі – Реєстр показників) – упорядкована та систематизована інформаційна система опису вимог до показників звітності, що подаються до Національного банку;
13) XSD-схема – стандарт опису структур даних у форматі XML.
Інші терміни, що вживаються в цих Правилах, використовуються в значеннях, визначених законодавством України.
3. Ці Правила розроблені з метою отримання даних звітності від таких учасників ринку небанківських фінансових послуг:
1) страховиків;
2) страхових та/або перестрахових брокерів;
3) кредитних спілок;
4) ломбардів;
5) інших фінансових установ (далі – фінансові компанії);
6) юридичних осіб – суб’єктів господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законодавством України можливість надавати послуги з фінансового лізингу (далі – лізингодавці).
4. Ці Правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками ринку небанківських фінансових послуг, зазначеними в пункті 3 розділу I цих Правил, незалежно від наявності ліцензії на надання відповідних фінансових послуг на ринку фінансових послуг.
5. Учасник ринку небанківських фінансових послуг складає дані звітності на підставі даних бухгалтерського, управлінського, персоніфікованого обліку, даних обліково-реєструючих систем такого учасника ринку та даних про здійснені операції.
6. Національний банк використовує отримані від учасників ринку небанківських фінансових послуг дані звітності для забезпечення виконання ним регулятивних та наглядових функцій за діяльністю учасників ринку небанківських фінансових послуг, а також для складання грошово-кредитної та фінансової статистики, статистики зовнішнього сектору відповідно до законодавства України.
7. Національний банк отримує дані звітності від учасників ринку небанківських фінансових послуг у вигляді файлів з показниками звітності у форматі XML та електронних документів у форматі Word, Exel.
8. Учасник ринку небанківських фінансових послуг подає дані звітності відповідно до вимог цих Правил з дати включення його до Державного реєстру фінансових установ (інших реєстрів, які веде Національний банк) і до часу виключення його з цього (цих) реєстру (реєстрів) та анулювання свідоцтва про реєстрацію фінансової установи / довідки про взяття на облік юридичної особи / свідоцтва про внесення до державного реєстру страхових та перестрахових брокерів.
II. Формування показників звітності у форматі XML
9. Національний банк установлює вимоги до порядку формування показників звітності у форматі XML.
Опис цих вимог наведено в Реєстрі показників, який містить інформацію щодо ідентифікаторів та назв показників, метрик, одиниць виміру, параметрів, рівня консолідації, некласифікованих реквізитів показників, посилань на законодавчі акти, правил та особливостей формування показників, номерів файлів, періодичності та строку їх подання, учасників ринку небанківських фінансових послуг, які подають дані звітності до Національного банку, описів контролю.
Реєстр показників розміщено на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку в розділі “Статистика/Організація статистичної звітності/Реєстр показників звітності учасників ринку небанківських фінансових послуг” (далі – сторінка Реєстру показників).
Реєстр показників (основні складові), який включає ідентифікатори показників та їх назву, метрики, параметри, некласифіковані реквізити показника, номери файлів для подання показників, наведено в додатку 1 до цих Правил.
10. Учасник ринку небанківських фінансових послуг для формування показників звітності у форматі XML використовує інформацію, розміщену на сторінці Реєстру показників.
11. Кожний показник звітності має ідентифікатор показника та подається за метрикою в розрізі параметрів та/або некласифікованих реквізитів показника.
12. Ідентифікатор показника складається з двох частин: першої частини – імені файла, другої – номера показника у файлі.
13. Параметри та їх значення для формування показників звітності наведено у відповідних довідниках.
Перелік довідників, які використовуються для формування показників звітності, наведено в додатку 2 до цих Правил.
Параметри та їх значення розміщено на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку в розділі “Статистика/Організація статистичної звітності/Довідники для складання звітності” (далі – сторінка довідників).
14. Перелік метрик, які використовуються для формування показників звітності, та їх значення наведено в додатку 3 до цих Правил.
15. Перелік некласифікованих реквізитів показників, які використовуються для формування показників звітності, наведено в додатку 4 до цих Правил.
16. Для формування файлів у форматі XML використовуються XSD-схеми.
17. Вимоги до формування показників звітності та XSD-схеми розміщуються на сторінці Реєстру показників не пізніше ніж за 45 днів до дати їх запровадження.
III. Подання даних звітності до Національного банку
18. Дані звітності подаються до Національного банку у вигляді:
1) файлів з показниками звітності у форматі XML через вебпортал Національного банку;
2) електронних документів у форматі Word, Excel на адресу електронної пошти zvit@bank.gov.ua.
19. Файли з показниками звітності у форматі XML формуються відповідно до вимог, визначених у додатках 1 – 5 до цих Правил, та інформації, розміщеної на сторінці Реєстру показників і сторінці довідників.
Інформація про файли з показниками звітності, що подаються до Національного банку у форматі XML, наведена в додатку 5 до цих Правил.
20. Перелік електронних документів у форматі Word, Exel, що подаються до Національного банку на адресу електронної пошти zvit@bank.gov.ua, наведено в додатку 6 до цих Правил.
21. Інструкція щодо подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку розміщена на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку в розділі “Статистика/Організація статистичної звітності/Інструкція щодо подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України” (далі – Інструкція щодо подання звітності). Інструкція щодо подання звітності містить опис технічних питань до подання даних звітності.
22. Керівник учасника ринку небанківських фінансових послуг або уповноважена особа, яка виконує його обов’язки, відповідає за організацію процесу подання до Національного банку даних звітності відповідно до вимог цих Правил.
23. Керівник учасника ринку небанківських фінансових послуг або уповноважена особа, яка виконує його обов’язки, відомості про яких містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) та які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, які засвідчили своїм кваліфікованим електронним підписом (далі – КЕП) дані звітності, несуть відповідальність за порядок заповнення (складання), повноту, достовірність та дотримання строку подання даних звітності до Національного банку.
Учасник ринку небанківських фінансових послуг, якщо дані звітності засвідчені КЕП інших осіб, інформація про яких не міститься в Єдиному державному реєстрі, повинен одночасно з даними звітності подати копії документів (копії установчих та/або організаційно-розпорядчих документів установи), що підтверджують право таких осіб засвідчувати своїми підписами документи учасника ринку небанківських фінансових послуг. Документи подаються на адресу електронної пошти zvit@bank.gov.ua із супровідним листом з поясненням причин щодо засвідчення КЕП іншою особою та переліком файлів з показниками звітності, які засвідчені КЕП іншої особи.
24. Останнім днем строку подання даних звітності, якщо він припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, є перший робочий день після неробочого дня.
25. Національний банк має право не частіше одного разу на квартал за кожним окремим файлом змінювати вимоги щодо формування показників звітності, крім тих, що зазначені в додатках 1 – 5 до цих Правил. Повідомлення про зміни розміщується на вебпорталі Національного банку одночасно з розміщенням змін до вимог щодо формування показників звітності.
Зміна описів контролю здійснюється за потреби з розміщенням повідомлення на вебпорталі Національного банку.
IV. Особливості підписання та подання файлів з показниками звітності у форматі XML до Національного банку
26. Керівник учасника ринку небанківських фінансових послуг або уповноважена особа, яка виконує його обов’язки, відомості про яких містяться в Єдиному державному реєстрі та які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, підписує своїм КЕП файл з показниками звітності у форматі XML, що подається до Національного банку через вебпортал Національного банку.
Вимоги до подання файла з показниками звітності у форматі XML, що підписаний КЕП інших осіб, інформація про яких не міститься в Єдиному державному реєстрі, викладені в абзаці другому пункту 23 розділу III цих Правил.
27. Файл, що подається до Національного банку у форматі XML, повинен містити лише один КЕП.
28. Кваліфікований сертифікат відкритого ключа особи, яка підписала файл з показниками звітності, крім обов’язкових реквізитів фізичної особи – підписувача, додатково повинен містити ідентифікаційні дані учасника ринку небанківських фінансових послуг, представником якого є ця особа [повне або офіційне скорочене найменування та код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України (далі – ЄДРПОУ)].
29. Показники звітності групуються у файли за ознакою номера файла відповідно до колонки 7 додатка 1 до цих Правил.
30. Учасник ринку небанківських фінансових послуг завантажує файл з показниками звітності через вебпортал Національного банку в установлені Національним банком строки, визначені в колонці 5 додатка 5 до цих Правил.
31. Повідомлення “OK” або “OK. Контроль пройдено із зауваженнями” системи журналів завантажень файлів є ознакою успішного завантаження файла з показниками звітності через вебпортал Національного банку та свідчить про факт подання файла з показниками звітності до Національного банку.
Відсутність повідомлення “OK” або “OK. Контроль пройдено з зауваженнями” у системі журналів завантажень файлів після встановленого Національним банком строку подання звітності свідчить про факт неподання учасником ринку небанківських фінансових послуг файла з показниками звітності в установлені Національним банком строки.
Датою подання файла з показниками звітності є дата, зазначена в журналі завантажень в особистому кабінеті учасника ринку небанківських фінансових послуг на вебпорталі Національного банку.
Учасник ринку небанківських фінансових послуг після отримання повідомлення “Контроль не пройдено” повинен виправити помилки та повторно подати файл з показниками звітності.
32. Відсутність даних за окремими показниками у файлі, який надано учасником ринку небанківських фінансових послуг, свідчить про те, що інформації для формування таких показників немає.
33. Учасник ринку небанківських фінансових послуг за потреби подання файла згідно з вимогами колонки 6 додатка 5 до цих Правил та якщо немає інформації для формування показників у файлі подає до Національного банку нульовий файл.
V. Особливості підписання та подання електронних документів
34. Електронні документи, зазначені в додатку 6 до цих Правил, подаються у форматі Word, Excel на адресу електронної пошти zvit@bank.gov.ua (далі – електронний документ).
Електронні документи, а саме: пояснювальна записка до звітності кредитної спілки, пояснювальна записка до звітності страховика, пояснювальна записка до звітності страхового та/або перестрахового брокера, пояснювальна записка до звітності страхового брокера – фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності, актуарний звіт – заповнюються за зразками, наведеними відповідно в додатках 7 – 11 до цих Правил.
35. Електронний документ повинен містити лише один КЕП керівника учасника ринку небанківських фінансових послуг або уповноваженої особи, яка виконує його обов’язки, відомості про яких містяться в Єдиному державному реєстрі та які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи.
Електронний документ з актуарним звітом, крім КЕП керівника учасника ринку небанківських фінансових послуг або уповноваженої особи, яка виконує його обов’язки, відомості про яких міститься в Єдиному державному реєстрі, має містити КЕП актуарія, який склав цей звіт.
Вимоги до подання електронного документа, який підписано КЕП інших осіб, інформація про яких не міститься в Єдиному державному реєстрі, викладені в абзаці другому пункту 23 розділу III цих Правил.
36. Електронний документ, підписаний КЕП осіб, зазначених у пункті 35 розділу V цих Правил, повинен бути упакованим у контейнер-архів формату ZIP розміром до 8 МБ, який надсилається до Національного банку окремим листом на адресу електронної пошти zvit@bank.gov.ua.
Електронний документ, обсяг якого перевищує зазначений в абзаці першому пункту 36 розділу V цих Правил розмір контейнер-архіву, упаковується в багатотомний контейнер-архів. Кожний том такого архіву надсилається окремим листом на адресу електронної пошти zvit@bank.gov.ua. Вимоги щодо назви контейнер-архіву визначає Національний банк в Інструкції щодо подання звітності.
37. Актуарій, який підписує своїм КЕП електронний документ з актуарним звітом, несе особисту відповідальність за зміст цього звіту.
38. Зворотне повідомлення від Національного банку “Повідомлення отримано, чекайте результатів перевірки” або “Повідомлення не прийнято”, яке надсилається на адресу електронної пошти учасника ринку небанківських фінансових послуг автоматично, є підтвердженням факту отримання чи неотримання електронного документа.
Датою подання електронного документа є дата відправки учаснику ринку небанківських фінансових послуг зворотного повідомлення від Національного банку “Повідомлення отримано, чекайте результатів перевірки”.
Національний банк після перевірки електронного документа на відповідність вимогам щодо його підписання та подання надсилає учаснику ринку небанківських фінансових послуг повідомлення “Електронний документ від учасника ринку небанківських фінансових послуг (код за ЄДРПОУ) прийнято” або “Електронний документ від учасника ринку небанківських фінансових послуг (код за ЄДРПОУ) не прийнято”, що є підтвердженням відповідно факту прийняття чи неприйняття електронного документа.
Учасник ринку небанківських фінансових послуг після отримання повідомлення “Електронний документ від учасника ринку небанківських фінансових послуг (код за ЄДРПОУ) не прийнято” повинен подати електронний документ з дотриманням вимог, зазначених у розділі V цих Правил.
VI. Перевірка даних звітності на відповідність вимогам, установленим Національним банком
39. Перевірка даних звітності на відповідність вимогам, установленим Національним банком, здійснюється за такими рівнями контролю:
1) первинний контроль (технологічний) – контроль, який здійснюється на рівні учасника ринку небанківських фінансових послуг та Національного банку, реалізується в XSD-схемі;
2) вторинний контроль – контроль, який здійснюється на рівні Національного банку під час приймання файла з показниками звітності, уключаючи контроль за відповідністю даних у різних файлах з показниками звітності, та передбачає надання інформації щодо результатів контролю;
3) експертний контроль – контроль за якістю отриманих даних звітності на їх цілісність, достовірність, узгодженість у часі, сумісність з даними інших джерел інформації, який здійснюється структурними підрозділами Національного банку для визначення потреби в перегляді даних.
Експертний контроль може здійснюватися в будь-який час після отримання даних звітності.
40. Описи первинного та вторинного контролю розміщено на сторінці Реєстру показників.
41. Учасник ринку небанківських фінансових послуг у разі наявності в Національного банку зауважень до показників звітності за результатами вторинного контролю, експертного контролю зобов’язаний на запит Національного банку надати пояснення на адресу електронної пошти nbu@bank.gov.ua протягом трьох робочих днів.
Пояснення повинне містити згоду з виявленими Національним банком зауваженнями до показників звітності та зобов’язання замінити файл з показниками звітності в установлений в пункті 41 розділу VI цих Правил строк або інформацію про достовірність наданих показників звітності та інформацію про те, що потреби в заміні файла з показниками звітності немає.
Учасник ринку небанківських фінансових послуг у разі неподання ним пояснень або їх неприйняття Національним банком зобов’язаний на вимогу Національного банку в установлений строк замінити файл з показниками звітності.
42. Національний банк має право вимагати від учасника ринку небанківських фінансових послуг подання виправлених даних звітності в разі визначення потреби в перегляді даних за результатами інспекційної перевірки.
Учасник ринку небанківських фінансових послуг зобов’язаний здійснити заміну даних звітності в установлений Національним банком строк.
43. Учасник ринку небанківських фінансових послуг має право самостійно замінити файл з показниками звітності до настання строку, установленого в колонці 5 додатка 5 до цих Правил, та електронний документ до настання строку, установленого в додатку 6 до цих Правил.
44. Подання учасником ринку небанківських фінансових послуг файла з показниками звітності після встановленого в колонці 5 додатка 5 до цих Правил строку та/або електронного документа після встановленого в додатку 6 до цих Правил строку є несвоєчасним наданням інформації.
45. Неподання учасником ринку небанківських фінансових послуг файла з показниками звітності та/або електронного документа, подання яких передбачено для цього учасника ринку небанківських фінансових послуг вимогами колонки 6 додатка 5 та додатка 6 до цих Правил, є неподанням інформації.
46. Учасник ринку небанківських фінансових послуг у разі виявлення факту подання файла з показниками звітності з недостовірними даними або даними, що розкриті не відповідно до вимог цих Правил, після строку, визначеного в колонці 5 додатка 5 до цих Правил, зобов’язаний звернутися до Національного банку на адресу електронної пошти nbu@bank.gov.ua з клопотанням про заміну файла з показниками звітності з наданням відповідних пояснень.
Учасник ринку небанківських фінансових послуг після отримання дозволу Національного банку на заміну файла з показниками звітності зобов’язаний здійснити його заміну в установлений Національним банком строк.
47. Дані звітності учасника ринку небанківських фінансових послуг вважаються недостовірними, якщо вони суперечать даним бухгалтерського, управлінського, персоніфікованого обліку, даним обліково-реєструючих систем учасника ринку небанківських фінансових послуг за звітний період.
48. Національний банк у разі порушення учасником ринку небанківських фінансових послуг вимог законодавства України з питань подання звітності має право прийняти рішення про застосування до учасника ринку небанківських фінансових послуг заходів впливу відповідно до законодавства України.
Застосування Національним банком заходів впливу за порушення вимог законодавства України з питань подання звітності не звільняє учасника ринку небанківських фінансових послуг від обов’язку подання до Національного банку достовірної звітності в повному обсязі.
Додаток
до постанови Правління Національного банку України
25.11.2021 № 123
Перелік
нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, що втратили чинність
1. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 25 грудня 2003 року № 177 “Про затвердження Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 19 січня 2004 року за № 69/8668.
2. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03 лютого 2004 року № 39 “Про затвердження Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2004 року за № 517/9116.
3. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 15 червня 2004 року № 984 “Про затвердження змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 02 липня 2004 року за № 818/9417.
4. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 04 листопада 2004 року № 2740 “Про затвердження Порядку складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2004 року за № 1482/10081.
5. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 04 серпня 2005 року № 4421 “Про затвердження Порядку складання та подання звітності страхових та/або перестрахових брокерів”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 30 серпня 2005 року за № 955/11235.
6. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 15 вересня 2005 року № 4619 “Про внесення змін та доповнень до Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 05 жовтня 2005 року за № 1153/11433.
7. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 02 березня 2006 року № 5450 “Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 22 березня 2006 року за № 307/12181.
8. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03 квітня 2008 року № 459 “Про внесення змін до Порядку складання та подання звітності страхових та/або перестрахових брокерів”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 09 червня 2008 року за № 513/15204.
9. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 12 березня 2009 року № 167 “Про затвердження Змін до розпорядження Держфінпослуг від 25.12.2003 № 177 та про скасування деяких нормативно-правових актів Держфінпослуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 20 березня 2009 року за № 265/16281.
10. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 26 листопада 2009 року № 892 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2009 року за № 1214/17230.
11. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 03 березня 2011 року № 122 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 21 березня 2011 року за № 382/19120.
12. Пункт 3 розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 30 грудня 2011 року № 821 “Про затвердження Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за № 211/20524.
13. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 16 жовтня 2012 року № 1759 “Про затвердження Змін до Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 02 листопада 2012 року за № 1848/22160.
14. Пункти 3, 12 розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 27 листопада 2012 року № 2421 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2012 року за № 2172/22484.
15. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 24 січня 2013 року № 287 “Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13 лютого 2013 року за № 255/22787.
16. Пункт 3 розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 11 липня 2013 року № 2262 “Про затвердження Вимог до рейтингів фінансової надійності (стійкості) страховиків та перестраховиків-нерезидентів та порядку їх підтвердження та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2013 року за № 1285/23817.
17. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 16 липня 2013 року № 2281 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 05 серпня 2013 року за № 1323/23855.
18. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 18 липня 2013 року № 2361 “Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 08 серпня 2013 року за № 1355/23887.
19. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 17 жовтня 2013 року № 3723 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 07 листопада 2013 року за № 1900/24432.
20. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 31 грудня 2013 року № 4824 “Про внесення зміни до Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 21 січня 2014 року за № 115/24892.
21. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 30 січня 2014 року № 277 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 24 лютого 2014 року за № 319/25096.
22. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 06 березня 2014 року № 650 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 26 березня 2014 року за № 369/25146.
23. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 19 червня 2014 року № 1917 “Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності страхових та/або перестрахових брокерів”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 10 липня 2014 року за № 798/25575.
24. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 17 грудня 2015 року № 3201 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2015 року за № 1634/28079.
25. Пункт 2 розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04 лютого 2016 року № 295 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо коригування фінансового результату до оподаткування”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 лютого 2016 року за № 273/28403.
26. Пункт 3 розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 26 квітня 2016 року № 908 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 липня 2016 року за № 931/29061.
27. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 24 листопада 2016 року № 2924 “Про затвердження Змін до Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2016 року за № 1660/29790.
28. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 07 вересня 2017 року № 3701 “Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків щодо надання актуарного звіту”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 04 жовтня 2017 року за № 1230/31098.
29. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 26 вересня 2017 року № 3840 “Про затвердження Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами – юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2017 року за № 1294/31162.
30. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 12 грудня 2017 року № 4462 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 03 січня 2018 року за № 14/31466.
31. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 22 березня 2018 року № 407 “Про внесення зміни до Порядку складання звітних даних страховиків щодо оприлюднення фінансової звітності”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2018 року за № 462/31914.
32. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 03 квітня 2018 року № 486 “Про внесення зміни до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, щодо оприлюднення фінансової звітності”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2018 року за № 500/31952.
33. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 04 вересня 2018 року № 1521 “Про внесення змін до Порядку складання звітних даних страховиків”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 11 жовтня 2018 року за № 1155/32607.
34. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 18 вересня 2018 року № 1635 “Про затвердження Змін до Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами – юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовим установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 25 жовтня 2018 року за № 1215/32667.
35. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 18 вересня 2018 року № 1636 “Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності ломбардами до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2018 року за № 1171/32623.
36. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 27 грудня 2018 року № 2289 “Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28 січня 2019 року за № 103/33074.
37. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 09 квітня 2020 року № 655 “Про затвердження Змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 29 травня 2020 року за № 481/34764.
38. Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 19 травня 2020 року № 925 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України з питань складання та подання звітності учасниками ринків фінансових послуг”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 30 червня 2020 року за № 595/34878.