Форму затверджено: наказ МОУ від 17.08.2017 р. № 440 (додаток 83 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 4 розділу XVIII)
Пояснення щодо оформлення робочого листа агрегату
1. Робочий лист агрегату призначений для обліку роботи двигуна стаціонарного (пересувного) агрегату (станції), а також пральної машини, хімчистки, агрегату теплової установки тощо. За ним, крім того, ведеться облік витрат пального, масел, мийних засобів і розчинників.
2. Робочий лист агрегату виписується на період не більше одного місяця у відповідній службі, що відповідає за експлуатацію агрегату (станції), та ведеться у підрозділі.
3. На зворотному боці робочого листа агрегату до графи 2 моторист (оператор) щодня записує час (години, хвилини), відпрацьований двигуном агрегату (станції). У робочому листі агрегату пральної машини, хімчистки тощо у цій графі записується кількість обробленого військового майна (в кілограмах). У графах 3 – 5 “Отримано військового майна” і графах 6 – 8 “Витрачено військового майна” записуються додаткові дані – найменування пального (масел, мийних матеріалів, розчинників тощо).
4. Після закінчення періоду, на який виписано робочий лист агрегату, підбиваються підсумки роботи агрегату (станції) та витрати військового майна. Підсумки зі зворотного боку переносяться до відповідних граф на лицьовий бік, на якому виводяться підсумки на кінець періоду, економія і перевитрати військового майна.
Підсумкові дані стосовно роботи агрегату (станції) і витрат військового майна засвідчуються підписом командира (начальника) підрозділу (особи, яка відповідає за експлуатацію техніки).
5. Оформлені робочі листи агрегатів передаються до служби забезпечення, яка їх видала, де опрацьовуються та зберігаються впродовж одного місяця.
Під час оформлення підрозділами військової частини донесень про наявність та рух військового майна робочі листи агрегатів за звітний період передаються підрозділам для приєднання до таких донесень.
У подальшому робочі листи агрегатів передаються до фінансово-економічного органу військової частини для опрацювання та зберігання протягом трьох років.