Форму затверджено: наказ МОУ від 17.08.2017 р. № 440 (додаток 88 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 7 розділу XIX)
Пояснення щодо оформлення розкладки продуктів
1. Розкладка продуктів встановлює кількість продуктів, які відпускаються для приготування гарячої їжі з розрахунку на одну особу на добу. Вона є підставою для виписки меню-вимоги на видавання продовольства зі складу військової частини (корабля) в їдальню (на камбуз), а також для здійснення контролю за виходом готових страв, м’ясних та рибних порцій.
2. Ця розкладка складається на тиждень начальником продовольчої служби спільно з начальником медичної служби (старшим лікарем), начальником їдальні та інструктором-кухарем (інструктором-коком) в трьох примірниках за нормами кожного пайка.
Розкладка продуктів підписується заступником командира військової частини з тилу, начальником продовольчої служби, начальником медичної служби (старшим лікарем) і затверджується командиром військової частини (корабля).
Один примірник цієї розкладки зберігається в службі забезпечення та є підставою для оформлення первинних документів на видавання продуктів в їдальню (на камбуз), другий – вивішується у вестибюлі їдальні, а третій – видається інструктору-кухарю (інструктору-коку) для керівництва під час приготування їжі.
У разі надання послуг з харчування суб’єктами господарювання розкладка продуктів (за відповідними нормами харчування) складається у чотирьох примірниках начальником продовольчої служби спільно з начальником медичної служби (старшим лікарем) та представником суб’єкта господарювання, погоджується суб’єктом господарювання та затверджується командиром військової частини і надається: 1 – 3 примірники – представнику суб’єкта господарювання для роботи та розміщення в їдальні військової частини, 4 примірник – до військової частини. Під час складання цієї розкладки передбачається приготування страв національної кухні, а в дні державних та релігійних свят – святкових страв.
3. У графі “Загальна маса готової страви, г” зазначається маса розрахункового виходу кожної страви. До складу другої страви включається її повна розрахункова маса (із соусом, гарніром, м’ясом або рибою). У графі “Маса м’ясних та рибних порцій, г” окремо показується маса м’ясних та рибних порцій.
4. Для авіаційних військових частин бланки розкладки продуктів виготовляються з урахуванням найменувань продуктів, які входять до складу відповідної норми харчування, та режиму харчування особового складу.
5. У військових частинах, які ведуть бойові дії, розкладка продуктів складається на один день та затверджується щодня.