Форму затверджено: наказ МОУ від 17.08.2017 р. № 440 (додаток 57 до Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України (пункт 35 розділу V)
Пояснення щодо оформлення накладної на видавання (здавання) військового майна у військовій частині
1. Накладна на видавання (здавання) військового майна у військовій частині (далі – накладна) призначена для оформлення видавання (приймання, передавання) військового майна в межах військової частини.
2. Накладна виписується у службі забезпечення військової частини у трьох примірниках.
Під час видавання (приймання, передавання) військового майна зі складу військової частини (на склад військової частини, з одного підрозділу в інший) перший примірник накладної залишається у начальника складу військової частини (у здавальника військового майна, в підрозділі, з якого передається військове майно) і є підставою для запису в облікових регістрах на складі (в підрозділі) військової частини, другий – видається вантажоодержувачу військового майна, третій – передається до фінансово-економічного органу військової частини.
3. Накладна підписується начальником служби військової частини та особою, яка веде облік військового майна. Підписи завіряються відповідною мастиковою печаткою.
4. У заголовній частині накладної під позицією “Відповідальний одержувач” записуються військове звання, прізвище та ініціали особи, якій доручено отримати матеріальні засоби.
5. У змістовій частині накладної у графі 8 у відповідних рядках записуються дані, які відображають:
номери озброєння, техніки, ракет, примірників службової літератури (експлуатаційної документації);
вартість, густину та інші характеристики якості матеріальних засобів, якщо їх фактичний стан не відповідає даним, записаним у графі 5.
У графі 8 можливе відображення іншої інформації, яка не передбачена формою накладної, а також робляться відмітки про запис в облікових регістрах операцій, пов’язаних із рухом військового майна, зазначеного в цій накладній.
6. Під час видавання (приймання, здавання) авіаційних боєприпасів та ракет у графі 2 записується їх найменування, заводські номери, партії, роки виготовлення та підприємства-виробники.