МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 10.06.2021 р. № 1/9-303
Щодо передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти з державної у комунальну власність
7 грудня 2017 року прийнято Закон України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” за № 2246-VIII (далі – Закон).
Статтею 24 Закону встановлено, що видатки на оплату послуг з підготовки фахівців у вищих навчальних закладах I – II рівнів акредитації державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до цього Закону, починаючи з 1 січня 2018 року, здійснюються з обласних бюджетів та бюджету міста Києва.
У разі прийняття міською радою міста обласного значення – обласного центру рішення про здійснення видатків на оплату послуг з підготовки фахівців у вищих навчальних закладах I – II рівнів акредитації державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до цього Закону, які розташовані на території зазначеного міста, такі видатки здійснюються з бюджету зазначеного міста.
Також вказаною статтею Кабінету Міністрів України доручено забезпечити в установленому порядку передачу з державної у комунальну власність вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до цього Закону, та вжити заходів щодо недопущення закриття чи перепрофілювання впродовж 2018 – 2021 років вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації державної власності, що мають статус окремих юридичних осіб, визначених у додатку № 10 до цього Закону.
Слід зазначити, що під час зазначеної передачі у представників обласних рад та місцевих державних адміністрацій виникає низка проблемних питань, що потребують оперативного вирішення.
Ураховуючи зазначене вище та з метою забезпечення вирішення зазначених питань, Міністерство освіти і науки України надає практичні рекомендації щодо передачі закладів освіти та їх майна з державної у комунальну власність, що додаються.
Також звертаємо увагу, що зазначені матеріали мають виключно інформаційний характер та можуть бути використані під час підготовки та внесення змін до власних нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування рад та місцевих державних адміністрацій.
Додатково інформуємо, оскільки окремі органи місцевого самоврядування обласного рівня не виявили бажання прийняти з державної власності цілісні майнові комплекси державних закладів освіти у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, Міністерство освіти і науки України може розглядати пропозиції щодо передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти в комунальну власність міст за умови погодження такої передачі відповідними місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.
Додаток: на 19 арк. в 1 прим.
Заступник Міністра
Ігор ГАРБАРУК
РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо передачі закладів фахової передвищої освіти з державної у комунальну власність
У рамках реалізації реформи децентралізації передбачено передачу на місцевий рівень управління й фінансування системи закладів фахової передвищої освіти (далі – ФПО).
Відповідно до статей 89, 90 Бюджетного кодексу України видатки на ФПО здійснюються з обласних бюджетів, бюджетів міських територіальних громад з адміністративним центром у місті обласного значення – обласному центрі та бюджету м. Києва.
Правові засади передачі закладів фахової передвищої освіти з державної власності у комунальну визначені:
статтею 24 Закону України “Про державний бюджет України на 20168 рік”;
Порядок передачі об’єктів права державної власності у комунальну власність визначено Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (далі – Закон).
Згідно із Законом така передача здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України на підставі згоди органу, уповноваженого управляти державним майном, рішення сесії відповідної ради та за погодженням з Мінфіном, Фондом державного майна, Держстатом та Мінекономіки.
Статтею 7 Закону передбачено безоплатну передачу з державної у комунальну власність, зокрема, навчальних закладів, за умови взяття органами місцевого самоврядування зобов’язання використовувати такі об’єкти за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.
Передача закладів освіти з державної у комунальну власність здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України за наявності згоди (рішення сесій) відповідних рад відповідно до такого алгоритму:
Крок 1. Формування Міністерством освіти і науки України пропозиції щодо передачі закладів фахової передвищої освіти з державної у комунальну власність
Для формування пропозиції щодо передачі закладів фахової передвищої освіти з державної у комунальну власність відповідна місцева рада або місцева державна адміністрація, якій делеговані повноваження з управління закладами освіти, подає до Міністерства освіти і науки України пакет документів для здійснення такої передачі.
У листі-зверненні до Міністерства освіти і науки України необхідно зазначити:
найменування закладу освіти, його місцезнаходження, ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, найменування органу, що здійснює функції з управління майном навчального закладу.
До листа додаються такі матеріали:
- рішення сесії відповідного органу місцевого самоврядування із згодою про прийняття цілісних майнових комплексів державних закладів фахової передвищої освіти у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст. У рішенні сесії відповідної ради необхідно обов’язково вказати назву закладу освіти, його адресу, код ЄДРПОУ, а також зазначити, що “такі об’єкти (цілісний майновий комплекс закладів фахової передвищої освіти з правами юридичної особи включно) буде використано за цільовим призначенням та не буде відчужено його у приватну власність“. Кадастровий номер та розмір такої земельної ділянки зазначаються у рішенні органу, який приймає рішення про передачу;
- копія статуту закладу освіти, засвідченого керівником закладу професійної (професійно-технічної) освіти;
- копія довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань встановленого зразка;
- копія документів фінансової звітності, зокрема балансу, звіту про фінансові результати, про рух коштів, про обсяг кредиторської та дебіторської заборгованості за два останні календарні роки та на останню звітну дату, підписані керівником, головним бухгалтером юридичної особи, що подала документи, і засвідчені її печаткою;
- техніко-економічне обґрунтування забезпечення ефективного використання майна закладу освіти за цільовим призначенням з визначенням обсягів та джерел фінансування видатків на його утримання, добудову, реконструкцію, технічне переоснащення, капітальний та поточний ремонт, підготовлене відповідно до Методичних рекомендацій щодо розроблення техніко-економічного обґрунтування забезпечення ефективного використання об’єктів права державної та комунальної власності, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 27.12.2013 № 1591. Затверджує техніко-економічне обґрунтування керівник (заступник керівника) органу місцевого самоврядування (обласна рада) та керівник Міністерства освіти і науки України (заступник керівника);
- витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо об’єктів, права на які підлягають державній реєстрації;
- витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Крок 2. Подання Міністерством освіти і науки України пропозиції щодо передачі закладів фахової передвищої освіти з державної у комунальну власність
Міністерство освіти і науки України за результатами опрацювання поданих пропозицій, внесених з дотриманням вимог Закону, подає Міністерству економіки України пакети документів закладів освіти для передачі їх з державної у комунальну власність.
У випадку невідповідності пакетів документів вимогам Закону Міністерство освіти і науки України повертає їх на доопрацювання відповідним органам.
Крок 3. Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України про передачу закладів освіти з державної в комунальну власність
Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України про передачу закладів освіти з державної в комунальну власність розробляється Міністерством економіки України та погоджується з Міністерством фінансів України, Міністерством освіти і науки, Фондом державного майна.
Після отримання всіх погоджень проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України про передачу закладів освіти з державної в комунальну власність передається на затвердження Кабінету Міністрів України.
Крок 4. Оформлення акта приймання-передачі цілісних майнових комплексів закладів освіти у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, включно з правами юридичної особи
Після прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України про передачу закладів освіти з державної в комунальну власність приймається рішення про перетворення закладу освіти і складається акт приймання-передачі за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”.
Право власності на об’єкт передачі, включно з правами юридичної особи, виникає з дати підписання акта приймання-передачі, а у випадках, передбачених законом, – з дня державної реєстрації такого права (пункт 6 статті 7 Закону).
Для оформлення зазначеного вище акта органи управління освітою формують пропозиції до складу комісії з передачі цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти з включенням представників закладів і Міністерства освіти і науки і подають на затвердження до відповідної ради.
Зразки документів наведено у додатках 1 – 3.
Після створення комісії з передачі цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти складається відповідний акт і подається на погодження Міністерству освіти і науки України та затвердження органу місцевого самоврядування, що приймає заклади професійної (професійно-технічної) освіти. Зразок акта наведено у додатку 4.
Крок 5. Звернення щодо внесення Державним реєстратором запису про реорганізацію державних закладів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань
За умови відсутності зауважень Пенсійного фонду України, Державної податкової служби або інших установ та закінчення як мінімум двомісячного строку, уповноважена органом управління особа звертається до Центру надання адміністративних послуг для здійснення двох дій, а саме:
“Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її перетворення”. Заявником для проведення державної реєстрації в ЄДР “Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її перетворення” надаються такі документи:
- акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу закладу професійної (професійно-технічної) освіти;
- копія статуту у попередній редакції – в разі потреби та за узгодженням з ЦНАП;
- заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її реорганізації;
- довідка відповідного органу Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості зі сплати страхових коштів (якщо не надійшла в електронному вигляді).
“Державна реєстрація створення юридичної особи в результаті її перетворення”. Заявником для проведення державної реєстрації в ЄДР “Державна реєстрація створення юридичної особи в результаті її перетворення” надаються наступні документи:
- статут (нова редакція);
- акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу закладу професійної (професійно-технічної) освіти;
- заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;
- рішення органу місцевого самоврядування про створення юридичної особи;
- документ, що засвідчує повноваження особи (може бути наказ про призначення та/або продовження трудових відносин з керівником реорганізованого закладу).
Додаток 1
до рекомендацій щодо передачі закладів
фахової передвищої освіти з державної
у комунальну власність
Міністерству освіти і науки
України
Щодо надання кандидатур
до складу комісії з питань передачі
цілісних майнових комплексів
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від “___” ____________ ____ року № ____ цілісні майнові комплекси передаються у спільну власність територіальних громад ____________ області. Для належної організації відповідної роботи просимо надати перелік кандидатур представників Міністерства освіти і науки України на включення до складу комісії з питань передачі цілісних майнових комплексів.
Керівник ____________
Директорам закладів професійної
(професійно-технічної) освіти
Щодо надання кандидатур
до складу комісії з питань передачі
цілісних майнових комплексів
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від “___” ____________ ____ року № ____ цілісні майнові комплекси передаються у спільну власність територіальних громад ____________ області. Для належної організації відповідної роботи просимо надати перелік кандидатур представників закладів, у тому числі матеріально відповідальних, для включення до складу комісії з питань передачі цілісних майнових комплексів за встановленою формою.
П. І. Б. | Посада | Ідентифікаційний код | Телефон |
1 | 2 | 3 | 4 |
Керівник ____________
Додаток 2
до рекомендацій щодо передачі
закладів фахової передвищої освіти
з державної у комунальну власність
Голові обласної ради
Щодо створення комісії з питань передачі
цілісних майнових комплексів
Відповідно до порушених обласною радою ініціатив та розпорядження Кабінету Міністрів України від ____________ № ____ “Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів фахової передвищої освіти у спільну власність територіальних громад ____________” прийнято рішення про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної освіти) у спільну власність територіальних громад ____ області, а саме:
– Державний навчальний заклад “____” (код згідно з ЄДРПОУ _____);
– Державний навчальний заклад “____” (код згідно з ЄДРПОУ _____).
У доповнення до зазначеного вище розпорядження МОН надано кандидатури щодо включення їх до складу комісій з питань передачі відповідних цілісних майнових комплексів (далі – комісія).
Згідно з наданими рекомендаціями Управлінням освіти і науки спільно із навчальними закладами пропонується список кандидатур для включення їх до складу комісій (додається).
Враховуючи викладене вище, з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від ____________ № ____, керуючись пунктами 2, 3 статті 6 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, просимо утворити комісії з питань передачі цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної освіти) у спільну власність територіальних громад ____ області, з правом вибору голів комісій (або одного голову по кожній комісії) із включенням додаткових осіб (фонду державного майна, представників від обласної ради тощо).
Керівник ____________
Додаток на _____ арк.
Список кандидатур, запропонованих для включення їх до складу комісії з питань передач цілісного майнового комплексу Державного професійно-технічного навчального закладу “____” у спільну власність територіальних громад ____ області
Голова комісії | П. І. П., ПОСАДА (реєстраційний номер облікової картки платника податків) |
Заступник голови комісії | П. І. П., ПОСАДА (реєстраційний номер облікової картки платника податків) |
Секретар комісії | П. І. П., ПОСАДА (реєстраційний номер облікової картки платника податків) |
Члени комісії | П. І. П., ПОСАДА (реєстраційний номер облікової картки платника податків) |
Додаток 3
до Методичних рекомендацій щодо передачі
закладів фахової передвищої освіти
з державної у комунальну власність
ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Про прийняття з державної власності цілісних
майнових комплексів державних закладів
професійної (професійно-технічної) освіти у
спільну власність територіальних громад сіл,
селищ, міст ____ області
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від ___ ____________ 20__ року № ____ “Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів фахової передвищої освіти у спільну власність територіальних громад ____________, ____________, ____________ та ____________ областей” для здійснення заходів державної реєстрації речових прав та приведення у відповідність даних, відповідно до статті 59 Господарського кодексу України, статей 104 – 107 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада вирішила:
1. Прийняти з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ________ області цілісні майнові комплекси державних закладів фахової передвищої освіти, згідно з додатком із зобов’язанням використовувати такі об’єкти за цільовим призначенням та не відчужувати їх у приватну власність.
2. Створити спільні комісії з приймання-передачі цілісних майнових комплексів державних закладів фахової передвищої освіти у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ________ області, згідно з додатками 1 та 2 (далі – Комісії).
3. Комісіям:
3.1. Здійснити заходи з приймання-передачі цілісних майнових комплексів шляхом оформлення актів приймання-передачі відповідно до вимог чинного законодавства.
3.2. Подати оформлені акти приймання-передачі на затвердження до обласної ради.
4. Після завершення процедури приймання-передачі майна управлінню комунального майна обласної ради внести зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст ________ області.
5. Припинити юридичну особу – ___ ____________ ____ області (код згідно з ЄДРПОУ _____) шляхом перетворення у комунальний заклад “____________ професійний ліцей” ____________ обласної ради”.
6. Припинити юридичну особу – Державний навчальний заклад “____________” (код згідно з ЄДРПОУ ______) шляхом перетворення у комунальний заклад “____________” ____________ обласної ради”.
7. Припинити юридичну особу – Державний навчальний заклад “____________” (код згідно з ЄДРПОУ ______) шляхом перетворення у комунальний заклад “____________” ____________ обласної ради”.
8. Делегувати повноваження по управлінню комунальним закладом “____________” ____________ обласної ради, комунальним закладом “____________” ____________ обласної ради, комунальним закладом “____________” ____________ обласної ради ____ обласній державній адміністрації”.
9. Комісіям з питань передачі:
9.1. Повідомити державного реєстратора про припинення юридичних осіб в порядку, передбаченому законодавством України.
9.2. Забезпечити офіційне оприлюднення повідомлення про рішення щодо реорганізації юридичних осіб.
9.3. Протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення юридичних осіб здійснити дії, пов’язані з реорганізацією закладу згідно з вимогами чинного законодавства України.
10. Встановити, що претензії кредиторів державних закладів приймаються протягом двох місяців з дати офіційного оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи та внесення запису про реорганізацію державних закладів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за юридичними адресами закладів.
11. Уповноважити управління комунального майна обласної ради затвердити статути перетворених комунальних закладів.
12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.
Голова обласної ради
______________________
до рішення ____________ сесії
обласної ради _____ скликання
___ ____________ 20__ року № ___
Цілісні майнові комплекси державних закладів фахової передвищої освіти, що передаються у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ___ області:
1. ____________ ____________ області (код згідно з ЄДРПОУ _______), що розміщений на земельних ділянках площею ____; ____; ____; ____ і ____ гектара (кадастрові номери ____)
2. Державний навчальний заклад “____________” (код згідно з ЄДРПОУ ______), що розміщений на земельній ділянці площею ________ гектара (кадастровий номер _____)
3. Державний навчальний заклад “____________” (код згідно з ЄДРПОУ ________), що розміщений на земельній ділянці площею ______ гектара (кадастровий номер ______)
Начальник управління
комунального майна
____________________ ____________
до рішення ____________ сесії
обласної ради ____ скликання
___ ____________ 20__ року № ____
Склад комісії
з питань передачі цілісного майнового комплексу ____________ ____________ області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ____________ області
Голова комісії | ____________ директор ____________ області (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) |
Заступник голови комісії | ____________ начальник відділу обліку і відчуження майна Управління комунального майна ____________ обласної ради (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) |
Секретар комісії | ____________ ____________ області (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) |
Члени комісії: | ____________ начальник відділу з питань державного майна та підприємств департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій Міністерства освіти і науки України (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) |
____________ Міністерства освіти і науки України (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) | |
____________ головний бухгалтер ____________ області (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) | |
____________ помічник директора з адміністративно-господарської частини ____________ області (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) | |
____________ головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та звітності Департаменту (Управління) освіти і науки ____________ обласної державної адміністрації (реєстраційний номер облікової картки платника податків ____________) | |
… |
Додаток 4
до Методичних рекомендацій щодо передачі
закладів фахової передвищої освіти
з державної у комунальну власність
Голова обласної ради
“___” ____________ 20__ р.
АКТ
приймання-передачі цілісного майнового комплексу ____________ (включно з правами юридичної особи) у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області
Комісія, утворена відповідно до рішення ____________ обласної ради від ____________ ___ ____________ ___ № ____ “Про прийняття з державної власності цілісних майнових комплексів державних закладів фахової передвищої освіти у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ____________ області”, у складі:
П. І. П. | , голова комісії | |
П. І. П. | , заступник голови комісії | |
П. І. П. | , секретар комісії | |
П. І. П. | , член комісії | |
П. І. П. | , член комісії | |
П. І. П. | , член комісії | |
П. І. П. | , член комісії | |
П. І. П. | , член комісії | |
П. І. П. | , член комісії |
Об’єкт передачі розміщений за адресою: _____________________________________ (код ЄДРПОУ ____________), належить до державної власності і передається безоплатно у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ____________ області.
Комісія установила:
1. До складу цілісного майнового комплексу, що передається, належать об’єкти нерухомого майна:
– будівля учбового корпусу, інв. № ____________, загальною площею ____________ кв. м, адреса: ____________ (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності – індексний номер витягу ____________; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна, виданий ____________);
– гараж, інв. № ____________, загальною площею ____________ кв. м, адреса: ____________ (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності – індексний номер витягу ____________; реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна, виданий ____________);
– земельна ділянка _________________________________________ га,
кадастровий № ________________________________.
Вартість основних фондів:
первісна (переоцінена) вартість | _______________________________ тис. грн |
залишкова вартість | _______________________________ тис. грн |
ліквідаційна вартість | _______________________________ тис. грн |
2. До складу нерухомого майна, що передається, належить: нежитлова будівля – будівля учбового корпусу; гараж, балансоутримувач – ____________ (код ЄДРПОУ ____________).
Загальні відомості:
загальна площа будівель та споруд | – __________________ кв. м, |
в тому числі: | |
будівля учбового корпусу інв. N | __________________________ |
рік введення в експлуатацію | __________________________ |
будівельний об’єм (загальний) | __________________________ куб. м |
площа забудови (загальна) | __________________________ м. кв. |
площа земельної ділянки | __________________________ м. кв. |
Вартість основних фондів:
первісна (переоцінена) вартість | __________________________ тис. грн |
залишкова вартість | __________________________ тис. грн |
ліквідаційна вартість | __________________________ тис. грн |
Гараж інв. № | __________________________ |
рік введення в експлуатацію | __________________________ |
будівельний об’єм (загальний) | __________________________ куб. м |
площа забудови (загальна) | __________________________ м. кв. |
площа земельної ділянки | __________________________ м. кв. |
Вартість основних фондів:
первісна (переоцінена) вартість | __________________________ тис. грн |
залишкова вартість | __________________________ тис. грн |
ліквідаційна вартість | __________________________ тис. грн |
Площа земельної ділянки ________________________ – ______ га, кадастровий № _______________________.
3. До складу іншого окремого індивідуально визначеного майна, що передається, належить: автомобіль ____________ , інв. № ______ (технічний паспорт, виданий ____________ МРЕВ ДАІ ГУ-УМВС України від ____________ Серія ____________), балансоутримувач – ___________________________ “_______________________” м. ____________ , вул. ____________, буд. ____ (код ЄДРПОУ ____________).
Загальні відомості:
Автомобіль ______________________
реєстраційний номер № _____ _______
марка ____________
модель ____________
рік випуску ____________
4. Результати огляду та випробувань систем опалення, освітлення, водопостачання та водовідведення в задовільному стані. Будівлі знаходяться в задовільному стані.
5. Пропозиції комісії: безоплатно прийняти з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ____________ області Цілісний майновий комплекс ____________ (код ЄДРПОУ ____________).
6. Разом з об’єктом передається технічна документація: копія технічного паспорта на нежитлову будівлю – будівля учбового корпусу та гараж (адреса: __________________), виготовлений від ____________ міським бюро технічної інвентаризації.
7. До акта приймання-передачі додається:
7.1. Копія статуту.
7.2. Копія контракту керівника.
7.3. Копія наказу про трудові відносини керівника.
7.4. Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
7.5. Копія відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
7.6. Копія витягу з Державного реєстру обмежень рухомого майна.
7.7. Техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу ____________.
7.8. Фінансова звітність, зокрема баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та приміток до річної фінансової звітності ____________ року.
7.9. Інвентаризаційні описи станом на ____________.
7.10. Копії зведених інвентаризаційних описів станом на ____________.
7.11. Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу ____________.
7.12. Копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку ____________.
7.13. Копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від ____________.
7.14. Копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права ____________.
7.15. Копія з Реєстру суб’єктів освітньої діяльності (перелік ліцензованих професій).
7.16. Копія свідоцтва про атестацію (із додатком), серія ____ № ________.
7.17. Копія рішення обласної ради від ____________ № ____ “Про прийняття з державної власності цілісних майнових комплексів державних закладів фахової передвищої освіти у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст ____________ області”.
7.18. Копія розпорядження Кабінету Міністрів України від ____________ № ____ “Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти у спільну власність територіальних громад ____________”.
7.19. Копія штатного розпису станом на ____________.
Підписи:
Голова комісії ____________
Заступник голови комісії ____________
Секретар комісії ____________
Члени комісії:
____________
____________
____________
____________
____________
“___” ____________ 20__ р.